Ostmine e-poest

Tellimuse vormistamine

 1. Ostjal võimalik e-poest osta Kaupa, mille juures on link "Lisa ostukorvi".
 2. Kauba maksumus ja Kauba saadavus võivad jooksvalt ja ette teatamata muutuda. Kui Ostja on esitanud tellimuse enne Kauba maksumuse muutumist, rakendub Kaubale tellimuse esitamise hetkel kehtinud Kauba maksumus.
 3. Ostja saab soovi korral ostukorvi sisu muuta. Pärast tarneaadressi sisestamist ning tellimuse kinnitamist enam ostukorvi sisu muuta ei saa ning ostukorv tühjendatakse Kaubast. Kui Ostja katkestab tellimuse vormistamise pärast tellimuse sisestamist, tuleb Kaup ostukorvi uuesti valida.
 4. Ostja valib tellimuse vormistamisel Kauba üleandmise viisi ja koha.
 5. Tellimuse kinnitamiseks tuleb Ostjal vajutada nupul "Esita tellimus" ning Ostja suunatakse edasi makseviisi lehele. Makseviisi saab Ostja muuta ka tellimuse vormistamise viimases etapis
 6. Ostja kinnitab ostukorvi ja tasub Kauba eest Müüja poolt pakutud maksekeskkondades.
 7. Pärast Kauba eest tasumist tuleb Ostjal vajutada lingile "Tagasi kaupmehe juurde".
 8. Müügileping loetakse sõlmituks arvates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Müüja arvelduskontole. Tasumata tellimuse kinnitust Müüja poolt ei täideta.
 9. Tellimuse ja makse kättesaamise kohta saadab müüja kliendile e-kirjaga kinnituse ja viite tellimusele.
 10. Kaupade eest, mida ei õnnestu komplekteerida, maksab Müüja kliendile raha tagasi hiljemalt 14 päeva jooksul. 
 11. Müüjal on õigus e-poe vahendusel sõlmitud Müügilepingust taganeda ning tellitud Kaup jätta üle andmata järgmistel juhtudel:
  1. Kaup on laost otsa saanud;
  2. Kauba hinda või omadusi on e-poes kuvatud ebaõigesti süsteemivea tõttu.
 12. Kui Müüjal ei ole võimalik tellimust täita, võtab Müüja Ostjaga ühendust ning tagastab Ostja poolt tasutud summa, kui Ostja on jõudnud Kauba eest ettemaksu tasuda.
 13. Arvestades laoseisu, on Müüjal õigus oma poolt korraldatud e-poe müügikampaaniate (nt kuupakkumine, tühjendusmüük, jõulukampaania jms) raames Kaubale rakendada Ostjakohast kogusepiirangut kui vastava kampaania tingimused näevad sellised piirangud ette.

Kauba eest tasumine

 1. Kõik e-poe Kaupade hinnad on ette nähtud eurodes ja sisaldavad käibemaksu.
 2. Ostja tasub tellimuse eest ettemaksuna kauba müügihinna ning kohaletoimetamise tasu täies ulatuses. Tasumine toimub väljaspool e-poodi turvalises keskkonnas - pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele.
 3. Müüja asub tellimust täitma pärast makse laekumist.
Pakiautomaat

Või tule ise järgi

Tagastusõigus

14 päeva jooksul

Turvaline maksmine

Maksa turvaliselt internetipangas