Kauba tagastamine

Müügilepingust taganemine

  1. Ostjal on õigus põhjust esitamata lepingust taganeda 14 kalendripäeva jooksul alates Kauba kättesaamisest.
  2. Kauba tagastamiseks peab Ostja täitma Müügilepingust taganemise avalduse ning edastama selle koos Kaubaga Müüjale (tegevuskoht Rüütli 11, Tallinn) või Kauba kättesaamiseks kasutatud SmartPOSTi pakiautomaadi kaudu (kasutades sama uksekoodi, mis paki kättesaamisel) või kullerteenuse kasutamisel SmartPOSTI pakiautomaadi kaudu, kasutades kauba kättesaamise koodi.
  3. Ostja on kohustatud taganemisõiguse kasutamisel tagastama kauba Müüjale hiljemalt 14 päeva jooksul arvates taganemisavalduse esitamisest.
  4. Müüja võib kasutada Müügilepingust taganemise õigust, kui Kaup on kasutamata ja rikkumata. Tagastamisega seotud otsesed kulud kannab Ostja. Kaup tuleb tagastada originaal-transpordipakendis.
  5. Ostjal on õigus Kaubaga tutvuda viisil, nagu see on lubatud tavapäraselt poes ning Ostja vastutab Kaubaga tutvumisel Kauba väärtuse vähenemise eest, kui ta on Kaupa kasutanud eeltoodust muul viisil.
  6. Juhul, kui Ostja on lepingust taganenud, tagastab Müüja Ostjale ostusumma koos kohaletoimetamise tasuga viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul taganemisavalduse jõudmisest Müüjale. Tagasimakse tehakse samale arvelduskontole, millelt Kauba eest tasuti.
  7. Juhul, kui Ostja on tagastatavat Kaupa rikkunud või kahjustanud tahtlikult või hooletuse tõttu, on Müüjal õigus keelduda Kauba tagasi võtmisest või nõuda tekitatud kahju hüvitamist.
Pakiautomaat

Või tule ise järgi

Tagastusõigus

14 päeva jooksul

Turvaline maksmine

Maksa turvaliselt internetipangas